Archiwalny serwis www
może zawierać elementy, które nie są dostępne dla szerokiego grona odbiorców ze szczególnym uwzględnieniem osób z niepełnosprawnościami.

Zapisz się!

Tego nie można przespać! Do 20 października trwają zapisy na Noc Innowacji!

 

Wydarzenie odbędzie się 22 października 2022 r. na Politechnice Białostockiej!

Wstęp jest BEZPŁATNY!

 

Zapraszamy do obejrzenia na żywo wyjątkowych pokazów, eksperymentów i warsztatów w innowacyjnych laboratoriach naszej Uczelni.

Kto może wziąć udział? Nie ma ograniczeń wiekowych! Każdy może do nas przyjść, zarówno dzieci, młodzież, dorośli, jak i seniorzy!

Wystarczy zapisać się! To proste! Z listy wydarzeń wybierz, te które Cię interesuje i następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy podając godzinę wydarzenia!

Ciekawi Cię więcej niż jedno wydarzenie? Nie ma problemu! Wybierz z listy tyle, ile chcesz. Niektóre spośród poszczególnych zajęć odbędą się w różnych godzinach, tak by każdy zainteresowany mógł wziąć w nich udział.

 

To jak? Tej nocy nie śpimy? Spotykamy się  na kampusie przy ul. Wiejskiej 45 (teren pomiędzy ulicami Zwierzyniecką, Wiejską i Świerkową) na:

 

Przejdź do listy wydarzeń i zapisz się!

❗❗❗ WAŻNE: Osoba zgłaszająca otrzyma po wysłaniu formularza rejestracyjnego informację o przyjęciu zgłoszenia na wydarzenie. Prosimy czekać na kolejną informację, która potwierdzi udział w wydarzeniu. W przypadku, gdy limit miejsc na dane wydarzenie zostanie przekroczony, osoba zgłaszająca otrzyma informację o odrzuceniu zgłoszenia na wydarzenie, w którym nie może wziąć udziału.

Sprawdź, jak do nas trafić! Mapa kampusu Politechniki Białostockiej TUTAJ
Do zobaczenia!