Archiwalny serwis www
może zawierać elementy, które nie są dostępne dla szerokiego grona odbiorców ze szczególnym uwzględnieniem osób z niepełnosprawnościami.

Dlaczego warto?

Lubisz technologię? Kochasz innowacje? Przyjdź na Politechnikę Białostocką.

 

Noc Innowacji 2022 to okazja, by doświadczać, badać i odkrywać fascynujący świat nauki.

Zobacz na żywo nowoczesne laboratoria, w których powstają nowatorskie rozwiązania naszych inżynierów i wynalazki, które zmieniają życie nas wszystkich.

Noc Innowacji to patent na wiedzę i świetną rozrywkę. Nie śpij! Bądź razem z nami!

Chcesz zobaczyć na żywo uderzenie pioruna? Poznać grzyby wspierające walkę z rakiem? Doświadczyć wirtualnej rzeczywistości? A może obejrzeć roboty przemysłowe i laboratorium odnawialnych źródeł energii?
Przekonaj się, jakie cuda techniki opracowują studenci i naukowcy na Politechnice Białostockiej!

Dlaczego warto przyjść?

 

Atrakcje online

 

Chcesz więcej? Mamy coś extra online!  Za jednym kliknięciem poznasz łazika badającego smog, nowy bolid wyścigowy CMS-08, czy też patent na rehabilitację stawu biodrowego!
Sprawdź, co robią nasi naukowcy TUTAJ i przekonaj się, jakie eksperymenty w swoich laboratoriach dla Ciebie przygotowali TUTAJ!

Oglądaj, doświadczaj! Ta noc jest dla Ciebie!

 

NOC INNOWACJI NA POLITECHNICE BIAŁOSTOCKIEJNOC INNOWACJI NA POLITECHNICE BIAŁOSTOCKIEJNOC INNOWACJI NA POLITECHNICE BIAŁOSTOCKIEJ

Zapisz się!

 

Wybierz z LISTY konkretne wydarzenie i zapisz się! Dzięki temu nic Cię nie ominie, a my będziemy mogli sprawnie i komfortowo przeprowadzić wszystkie spotkania. 

Wstęp jest bezpłatny.

Udanej Nocy Innowacji!

 

 

 

Regulamin Nocy Innowacji na Politechnice Białostockiej