Archiwalny serwis www
może zawierać elementy, które nie są dostępne dla szerokiego grona odbiorców ze szczególnym uwzględnieniem osób z niepełnosprawnościami.

Zapisz się

Wstęp na Noc Innowacji na Politechnice Białostockiej jest bezpłatny! Każdy może wziąć udział. 

 

Rejestracja na wydarzenia trwa! Nie prześpij ! Zapisz się do 20 października!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na wykłady, prezentacje oraz warsztaty obowiązują zapisy.

Przejdź do listy wydarzeń i zapisz się!

 

🙂Spotykamy się  na kampusie przy ul. Wiejskiej 45 (teren pomiędzy ulicami Zwierzyniecką, Wiejską i Świerkową) na:

 

Sprawdź, jak do nas trafić! Mapa kampusu Politechniki Białostockiej TUTAJ

 

Zapisz się!

Wydarzenia objęte rejestracją są przeznaczone dla określonej grupy osób. Dlatego niektóre spośród poszczególnych zajęć odbędą się w różnych godzinach, tak by każdy zainteresowany mógł wziąć w nich udział. Dzięki temu uczestnicy będą mogli bezpiecznie skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Politechnikę Białostocką.
Możliwy jest udział w kilku wydarzeniach w ramach Nocy Innowacji, warunkiem jest jedynie zapisanie się na wybrane wydarzenia.

W formularzu zgłoszeniowym należy wypełnić wszystkie wolne pola, zwłaszcza datę i godzinę wydarzenia, na którą planowane jest wejście na wydarzenie Nocy Innowacji.

 

❗❗❗ WAŻNE: Osoba zgłaszająca otrzyma po wysłaniu formularza rejestracyjnego informację o przyjęciu zgłoszenia na wydarzenie. Prosimy czekać na kolejną informację, która potwierdzi udział w wydarzeniu. W przypadku, gdy limit miejsc na dane wydarzenie zostanie przekroczony, osoba zgłaszająca otrzyma informację o odrzuceniu zgłoszenia na wydarzenie, w którym nie może wziąć udziału.